ZASADY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA

8 lutego 2021 przez Kategoria: Rekrutacja

Drodzy Rodzice!

rekrutacja do Przedszkola Publicznego WYSEPKA odbywa się w formie papierowej (nie bierzemy udziału w miejskiej rekrutacji elektronicznej).

Rekrutacja główna na nowy rok szkolny rozpoczyna się zawsze w marcu (w celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt).

Rekrutacja uzupełniająca jest prowadzona przez cały rok w miarę dostępności miejsc.

Aby uzyskać informacje na temat miejsc lub rozpocząć proces rekrutacji, prosimy wysłać zapytanie na adres: przedszkole@wysepka.wroclaw.pl

W wiadomości prosimy podać wiek dziecka oraz termin, od którego potrzebują Państwo miejsca w przedszkolu.

Informacje na temat rekrutacji można uzyskać również pod numerem telefonu: 693 522 944 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00

Dodatkowe dokumenty – LINK