Opinie

Zapraszamy do dzielenia się opiniami na temat naszej placówki:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 2 reviews
by Bianka on WYSEPKA Przedszkole
Opinia

Nasza córka rozpoczęła przygodę z edukacją w przedszkolu "Wysepka". Od początku nie miała żadnych problemów z adaptacją. Z chęcią i uśmiechem chodziła co rano do tego nowego miejsca. Ogromną rolę odegrały tu panie przedszkolanki, które swoją cierpliwością i empatią pomogły dziecku w tych nowych okolicznościach. Kadra jest rzetelnie wyselekcjonowana, kompetentna i bardzo zaangażowana. Sale są pięknie ozdobione ręcznymi malunkami, co szczególnie spodobało się córce. Ogromną wagę przykłada się tam do wyboru cateringu- jedzenie jest zawsze wysokiej jakości, bardzo zdrowe, świeże i smaczne. W przedszkolu odbywa się wiele ciekawych zajęc dla dzieci, a także inne nietypowe atrakcje jak np występ teatru dla dzieci.
Oddając dziecko do tej placówki czuję się usatysfakcjonowana jakością opieki nad moim dzieckiem. Wiem, że jest tam bezpieczne. Szczerze polecam to przedszkole!

Polecam!

Moj synek uczeszcza do Wysepki od pazdziernika, do przedszkola chodzi z wielka checia,jestesmy bardzo zadowoleni,widac wielkie postepy w mowie i rozwoju.Panie sa bardzo mile,interesuja sie dziecmi i podchodza indywidualnie do kazdego,ponadto dzieci maja wiele ciekawych zajec.Polecam!